موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استان » اخبار ویژه
  • شناسه : 7647
  • 08 تیر 1403 - 16:46
  • 31 بازدید
  • ارسال توسط :
مراسم اربعین شهدای خدمت به نحو شایسته ای در خوزستان برگزار می‌شود

مراسم اربعین شهدای خدمت به نحو شایسته ای در خوزستان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، مراسم اربعین شهدای خدمت دوشنبه ۱۱ تیرماه با حضور خانواده محترم آیت الله شهید رئیسی در مصلای اهواز برگزار خواهد شد. علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان روز دوشنبه ۴ تیرماه در حاشیه نشست ستاد هماهنگی برگزاری مراسم […]

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، مراسم اربعین شهدای خدمت دوشنبه ۱۱ تیرماه با حضور خانواده محترم آیت الله شهید رئیسی در مصلای اهواز برگزار خواهد شد.

علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان روز دوشنبه ۴ تیرماه در حاشیه نشست ستاد هماهنگی برگزاری مراسم اربعین شهدای خدمت گفت: انشاالله مراسم اربعین شهادت عزیزانمان را که در راه خدمت به مردم شهید شدند را به نحو شایسته ای برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: این مراسم با حضور خانواده محترم آیت الله شهید رئیسی روز دوشنبه ۱۱ تیر ماه در مصلای اهواز برگزار خواهد شد. امیدواریم هم استانی های قدرشناس و دوستدار حضرت آیت الله رئیسی که عاشق خوزستان بود و هشت نوبت به استان و شهرستان های مختلف آن سفر داشت، عشق متقابل خود را در این مراسم متبلور کنند.

حسینی محراب ادامه داد: در کنار این مراسم روز چهارشنبه هم در یکی از مساجد اهواز که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد بزرگداشت اربعین شهدای خدمت و همچنین شهدای هفت تیر برگزار می شود؛ در سطح روستاها و شهرها به‌ویژه مناطقی که آیت الله رئیسی از آن بازدید داشتند هم مراسم مختلف و نمادینی برگزار خواهد شد.

استاندار خوزستان اظهار داشت: از همه اقشار دعوت می کنیم در این محافل سوگواری مشارکت کنند تا دین خود را به این شهدای بزرگوار ادا کنیم.

 

منبع: استانداری‌خوزستان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.