• شناسه : 7508
  • 16 خرداد 1403 - 19:41
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان به مناسبت روز جهانی و هفته ملی محیط زیست

پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان به مناسبت روز جهانی و هفته ملی محیط زیست

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان، بهروز نهاوندی، مدیرعامل این سازمان پیام تبریکی به مناسبت هفته محیط زیست و ۵ ژوئن روز جهانی محیط زیست صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِینَهً لَهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَیُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا خداوند متعال، آنگاه […]

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان، بهروز نهاوندی، مدیرعامل این سازمان پیام تبریکی به مناسبت هفته محیط زیست و ۵ ژوئن روز جهانی محیط زیست صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِینَهً لَهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَیُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا

خداوند متعال، آنگاه که انسان را بر روی کرۀ خاکی نهاد، نعمات بی شمار و مخلوقاتی ستودنی برای او قرار داد که گویی، محیط زیست همچون دُرّی ارزشمند در اختیار اشرف مخلوقاتش به امانت سپرده شده است. انسان نیز از ابتدا برای زندگی و بقاء خویش با طبیعت و محیط اطراف آن ارتباطی ناگسستنی برقرار نموده است.

بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر ضرورت حفظ محیط زیست، رعایت مسایل زیست محیطی و توجه به سلامت انسان، بر مسئولیت اجتماعی هریک از ما افزوده شد تا حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی رکنی اساسی در امور روزمره، در اولویت برنامه های خدمتگزاران مردم در سایه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

این جانب هفته محیط زیست و روز جهانی محیط زیست را به همه تلاشگران مهربان محیط زیست و طبیعت در سراسر دنیا، علی‌الخصوص تمامی خدمتگزاران حوزه محیط زیست کشور و استان خوزستان تبریک عرض کرده و برای آنها از خداوند منان سلامتی و موفقیت را مسئلت دارم.

بهروز نهاوندی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.