• شناسه : 7469
  • 04 خرداد 1403 - 14:47
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان به مناسبت فرا رسیدن چهارم خرداد، روز دزفول

پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان به مناسبت فرا رسیدن چهارم خرداد، روز دزفول

بسم الله الرحمن الرحیم چهارم خرداد روز پاسداشت شهری است که زخم دید ولی سر خم نکرد تا عزت، سرافرازی و مقاومت را در کوچه پس‌کوچه های تاریخ شهر دزفول، به یادگار بگذارد. مردم دزفول در طول هشت سال دفاع مقدس با همه توان در برابر دشمنان، قهرمانانه ایستادند و نامی ماندگار در تاریخ دفاع […]

بسم الله الرحمن الرحیم

چهارم خرداد روز پاسداشت شهری است که زخم دید ولی سر خم نکرد تا عزت، سرافرازی و مقاومت را در کوچه پس‌کوچه های تاریخ شهر دزفول، به یادگار بگذارد. مردم دزفول در طول هشت سال دفاع مقدس با همه توان در برابر دشمنان، قهرمانانه ایستادند و نامی ماندگار در تاریخ دفاع مقدس از خود بر جای نهادند.

مقاومت بی بدیل مردم عزتمند و غیور دزفول در این روز که از زمین و آسمان شعله می بارید و جوی خون جاری می شد، لحظاتی حزن انگیز و در عین حال شکوهمندی بر برگ برگ تاریخ به تصویر کشید که اگر این صبر و مقاومت از جان آن غیور مردان و شیرزنان برنمی خواست مقاومت و ایثار معنا نمی یافت.

این روز یادآور مردمانی صبور، قهرمان و با ایمان است که با مقاومت خود در برابر موشک باران خصمانه و وحشیانه دشمن، حماسه‌ای جاودان از ایمان و اراده خلق کردند.

اینجانب فرارسیدن چهارم خرداد، روز دزفول، روز مقاومت و پایداری را در محضر خانواده‌های شهیدان و همه شهروندان گرانقدر این شهر عزیز، گرامی می دارم.

بهروز نهاوندی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان