• شناسه : 7249
  • 13 آبان 1402 - 20:02
  • 155 بازدید
  • ارسال توسط :
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار : جلسه هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار : جلسه هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان؛ جلسه هیات مدیره به ریاست دکتر خانچی رییس هیات مدیره و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور سایر اعضاء در سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان برگزار شد. مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان در ابتدای این جلسه گفت: با برنامه […]

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان؛ جلسه هیات مدیره به ریاست دکتر خانچی رییس هیات مدیره و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور سایر اعضاء در سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان برگزار شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان در ابتدای این جلسه گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و در نظر گرفتن پتانسیل های موجود در حوزه های مختلف عمرانی، خدماتی و بازرگانی، جایگاه این سازمان به مراتب در حال تقویت و اثر بخشی است.

بهروز نهاوندی افزود: این سازمان توان هم افزایی و مشارکت کیفی در بهره وری شهرداری های استان را در خود دارد و می تواند با استفاده از توانمندی های موجود، تکیه گاه شایسته ای برای مجموعه ی شهرداری ها و سازمان های تابعه باشد.‌

وی گفت: اهداف کلان و برنامه ریزی کیفی از ارکان اصلی این سازمان است که با هدف گذاری و سیاستگزاری مناسب در حال ارتقاء وضعیت موجود سازمان هستیم.

نهاوندی در جلسه هیات مدیره سازمان گفت: ایجاد ارتباط با سازمان همیاری شهرداری های خوزستان تاثیرات بسزایی در کاهش هزینه های شهرداری ها دارد زیرا این سازمان با هدف تامین و پشتیبانی، ارزش دارایی های شهرداری ها را حفظ می‌کند.

لازم به ذکر است؛ در ابتدای این جلسه، دکتر محمد خانچی رییس هیات مدیره از زحمات علی بلم چی تقدیر و با حکم دکتر حسینی محراب رییس شورای سازمان و استاندار خوزستان، دکتر امینی شهردار کلانشهر اهواز و دکتر قربانی دستیار ویژه استاندار بعنوان اعضای جدید هیات مدیره و دکتر جهانگیری معاون اعتبارات مدیریت شعب بانک سپه استان خوزستان بعنوان بازرس معرفی شدند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*