موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پیام مدیر عامل
پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان در محکوم کردن جنایت ضدبشری و جنگی رژیم صهیونیستی غاصب علیه مردم مظلوم فلسطین

پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان در محکوم کردن جنایت ضدبشری و جنگی رژیم صهیونیستی غاصب علیه مردم مظلوم فلسطین

بسم الله الرحمن الرحیم رژیم غاصب صد برابر آن تعداد، یعنی چند هزار زن و بچه و پیر و جوان غیرنظامی را در این چند روز کشته است و با بمباران مراکز پر جمعیت و ساختمان‌هایی که می‌داند محل سکونت غیرنظامیان است، جلوی چشم مردم دنیا در حال جنایت است. ( رهبر معظم انقلاب) جنایات […]

بسم الله الرحمن الرحیم

رژیم غاصب صد برابر آن تعداد، یعنی چند هزار زن و بچه و پیر و جوان غیرنظامی را در این چند روز کشته است و با بمباران مراکز پر جمعیت و ساختمان‌هایی که می‌داند محل سکونت غیرنظامیان است، جلوی چشم مردم دنیا در حال جنایت است. ( رهبر معظم انقلاب)

جنایات رژیم غاصب صهیونیست بر مردم غزه به شیوه ای در جریان است که به دنبال نسل کشی و از بین بردن انسانهای بی گناه اعم از زن و مرد و پیر و جوان است که عملا وارد یک جنایت جنگی و تقابل با انسانیت و شرف است.

این رژیم کودک کش در روزهای اخیر با بی رحمی تمام و قساوت قلبی حتی به محل امنی مانند بیمارستان که مأمن بیماران و آسیب دیده گان است حمله کرده و صدها کودک را به شهادت رساندند.

ملت مردم غزه با دستان خالی به شیوه ای وحشیانه و غیر انسانی در برابر رژیم اشغالگر آماج حملات و ستم ها قرار گرفته که موجب ویرانی و از بین رفتن خانه ها و اماکن شده است.

ضمن محکوم کردن این جنایت های هولناک رژیم اشغالگر قدس، از خداوند متعال نابودی و از بین بردن دولت نامشروع اسراییل را مسئلت داریم و امید داریم مردم غزه با حمایت های جامعه بین الملل بر این ظلم و ستم پیروز شوند و سزای عمل این همه ظلم و تعدی را ببینند.

بهروز نهاوندی
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*