موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پیام مدیر عامل
پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

در این نوبهار خجسته در دل ماه ربیع و دو مولود نورانی امشب که قلب آسمان و زمین با آن منور شده است خدا را شاکریم که توفیق بندگی و خدمت در سرزمینی از جهان اسلام را به ما عطا کرده است. امیدواریم ما پیروان مذهب جعفری (ع) که همواره دل در گرو پیامبر خوبی […]

در این نوبهار خجسته در دل ماه ربیع و دو مولود نورانی امشب که قلب آسمان و زمین با آن منور شده است خدا را شاکریم که توفیق بندگی و خدمت در سرزمینی از جهان اسلام را به ما عطا کرده است.

امیدواریم ما پیروان مذهب جعفری (ع) که همواره دل در گرو پیامبر خوبی ها و مهربانی ها حضرت محمد (صلّی الله علیه وآله وسلّم) داریم و همچنین در پرتو آرمان‌های مقدس امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدّ ظله العالی)، بتوانیم در راه اعتلای نظام اسلامی و پرچم داری حق علیه باطل گام برداریم و توفیق بیش از پیش در راه خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی را داشته باشیم.

اینجانب بدین وسیله ولادت با سعادت رسول اکرم حضرت محمّد مصطفی (صلّی الله علیه وآله وسلّم) و فرزند بزرگوارش امام جعفر صادق (علیه السّلام) را به محضر مبارک امام زمان (عَجَّلَ الله تَعالی فَرَجَهُ الشَّریف) و همه ی مسلمانان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

 

بهروز نهاوندی

  1. مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*