کد خبر : 6043

تاریخ انتشار : ۲۶ , مرداد, ۱۴۰۱ :: ساعت ۲۲:۵۷

استاندار خوزستان در چذابه: شهرستان‌های معین و کمیته‌های ۱۷ گانه به صورت روزانه اقدامات خود را به ستاد مرکزی اربعین اطلاع دهند/مسئولان وظایف خود را به سرعت انجام دهند

استاندار خوزستان با بیان اینکه مسئولان فعالیت‌های محوله خود را به آخر هفته موکول نکنند و وظایف خود را به سرعت انجام دهند، گفت: شهرستان‌های معین و کمیته‌های ۱۷ گانه به صورت روزانه اقدامات انجام شده را به ستاد مرکزی اربعین اطلاع دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان، امروز چهارشنبه ٢۶ مردادماه جلسه ستاد استانی اربعین حسینی به ریاست صادق خلیلیان استاندار خوزستان و با حضور سایر مسئولین استان در مرز چذابه برگزار شد.

صادق خلیلیان استاندار خوزستان در این جلسه اظهار کرد: با توجه به تعطیلی دوساله پیاده‌روی اربعین اشتیاق زائران چند برابر شده است؛ برهمین اساس نیاز است تا زیرساخت‌های دو طرف مرز از جمله پارکینگ‌ها، گذرگاه‌ها و مواکب آماده شوند.

وی عنوان داشت: گرمای تابستان سبب شد تا موضوع نصب مه‌پاش‌ و سایه‌بان اهمیت ویژه‌ای پیدا کند.

استاندار خوزستان با اشاره به همکاری‌های صورت گرفته در دو طرف مرز بیان داشت: خوشبختانه اقدامات خوبی در راستای تسهیل حرکت زائران به سمت مرز عراق انجام شده است.

خلیلیان افزود: از زائران عزیز درخواست می‌کنیم که در سامانه سماح ثبت‌نام کنند تا با پرداخت مبلغ جزئی(١٨ هزار تومان) طی سفر و در زمان بازگشت تحت پوشش بیمه قرار ‌گیرند.

وی ادامه داد: مسئولان فعالیت‌ها محوله را به هفته آخر موکول نکنند و وظایف خود را به سرعت انجام دهند.

وی با بیان اینکه کمیته‌های١٧ گانه وفرمانداران نیز بایستی وظایف خود را دنبال کنند، ادامه داد: گزارشات اقدامات شهرستان‌‌های معین و کمیته‌های١٧ گانه باید روزانه به اطلاع ستاد مرکزی برسد.

خلیلیان عنوان داشت: کمیته‌های مشارکت مردمی و ‌زیرساخت نیز بایستی اقدامات خود را به انجام برسانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + شانزده =