• شناسه : 5937
  • 18 مرداد 1401 - 15:51
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :
وحیدی: مواکب تا ابتدای شهریور در مرز مستقر می‌شوند/پارکینگ‌‌ها در دو مرز چذابه و شلمچه وضعیت قابل قبولی قرار دارد

وحیدی: مواکب تا ابتدای شهریور در مرز مستقر می‌شوند/پارکینگ‌‌ها در دو مرز چذابه و شلمچه وضعیت قابل قبولی قرار دارد

وزیر کشور پیرامون استقرار مواکب در پایانه مرزی چذابه گفت: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.  احمد وحیدی، وزیر کشور امروز سه‌شنبه ١٨ مردادماه در حاشیه نشست آماده‌سازی مرزهای شلمچه و چذابه اظهار داشت: چندین کار اساسی باید […]

وزیر کشور پیرامون استقرار مواکب در پایانه مرزی چذابه گفت: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.

 احمد وحیدی، وزیر کشور امروز سه‌شنبه ١٨ مردادماه در حاشیه نشست آماده‌سازی مرزهای شلمچه و چذابه اظهار داشت: چندین کار اساسی باید در این منطقه صورت می‌گرفت در حوزه جاده‌ای فعالیت‌ها آغاز شده و تا ٢٠ روز آینده آماده‌سازی لازم انجام می‌شود.

وی پیرامون استقرار تجهیزات در پایانه مرزی چذابه عنوان داشت: مسائل مربوط به استقرار مه‌پاش، سایه‌بان و سایر تجهیزات مورد نیاز زوار در این جلسه بررسی شد، این تجهیزات در کارخانه‌های مربوطه در حال آماده‌سازی هستند و ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند که بناشد به موقع در محل نصب شوند.

وزیر کشور در رابطه با استقرار مواکب در پایانه مرزی چذابه تصریح کرد: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.

وحیدی در خصوص وضعیت آب و برق در مرز چذابه ابراز داشت: آب و برق به این منطقه آورده شده است؛ مخازن جدیدی پیش‌بینی شده و برای احتیاط نصب می‌شود تا در حوزه آب مشکلی نداشته باشیم.

وی افزود: پیش‌بینی شده که بتوانیم آب را تا آن سوی مرز جایی که زوار ما به آن نیاز دارند برسانیم.

وزیر کشور در پایان با اشاره به وضعیت پارکینگ‌ها گفت: پارکینگ‌‌ها در دو مرز چذابه و شلمچه وضعیت قابل قبولی قرار دارد در مرز چذابه حدود ٩٠ هکتار آماده‌سازی شده است و همین پیش بینی درخصوص مرز شلمچه صورت گرفته تا از این جهت نیز کمبودی نداشته باشیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*