کد خبر : 5814

تاریخ انتشار : ۷ , مرداد, ۱۴۰۱ :: ساعت ۱۷:۳۴

در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه مطرح شد؛ تعیین گیت اضطراری در پایانه مرزی چذابه/زائران اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت‌نام کنند

استاندار خوزستان گفت: با توجه به برداشته شدن روادید، ثبت‌نام زوار در سامانه به منزله روادید خواهد بود؛ همچنین پیش‌بینی خدمات نیز براساس ثبت‌نام‌ها صورت می‌گیرد و افراد در عین‌حال بیمه خواهند شد؛ بنابراین زائرانی که از خوزستان عازم راهپیمایی اربعین هستند باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

دکتر صادق خلیلیان امروز جمعه ٧ مردادماه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه اظهار کرد: در این بازدید وضعیت راه‌های منتهی به پایانه مرزی چذابه از نظر مرمت، بازسازی و آسفالت مجدد بررسی شد.

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت ساماندهی پارکینگ‌ها عنوان کرد: در مرز چذابه افزون بر گیت‌های اصلی، تعدادی گیت اضطراری تعیین شده تا درصورت نیاز ( جمعیت زیاد) مردم بتوانند از آن‌ها عبور کرده و به وسیله اتوبوس عازم مرز عراق شوند.

خلیلیان تصریح کرد: خدمات مورد نیاز به زائران از جمله سایه‌بان، مه‌پاش، سرویس‌های بهداشتی و سایر موارد در مسیر عراق ارائه می‌شود.

وی ابراز داشت: تا زمان آغاز حرکت زائران اباعبدالله الحسین(ع) به سمت عراق شرایط کاملا برای آ‌ن‌ها مهیا خواهد بود.

استاندار خوزستان در پایان با تأکید بر ضرورت ثبت‌نام زائران اربعین حسینی در سامانه سماح گفت: با توجه به برداشته شدن روادید، ثبت‌نام زوار در سامانه به منزله روادید خواهد بود؛ همچنین پیش‌بینی خدمات نیز براساس ثبت‌نام‌ها صورت می‌گیرد و افراد در عین‌حال بیمه خواهند شد؛ بنابراین زائرانی که از خوزستان عازم راهپیمایی اربعین هستند باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هفت =