موقعیت شما : صفحه اصلی » پیام مدیر عامل
پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم به پاسِ آنچه این ماه عزیز به ما ارزانی داشت تا به این فرصت مغتنم و ارزشمند دست پیدا کنیم و به درون خود، به باطن خویش، رجوعی دوباره داشته باشیم و بتوانیم اندکی با خود و خدای خود خلوتی دوباره پیدا کنیم و به آنچه این ماهِ مکرم به ما […]

بسم الله الرحمن الرحیم

به پاسِ آنچه این ماه عزیز به ما ارزانی داشت تا به این فرصت مغتنم و ارزشمند دست پیدا کنیم و به درون خود، به باطن خویش، رجوعی دوباره داشته باشیم و بتوانیم اندکی با خود و خدای خود خلوتی دوباره پیدا کنیم و به آنچه این ماهِ مکرم به ما عطاء کرده است با تاًمل و تعمق، بندگی و تعبّد را تکرار کنیم.

این ماه مبارک، تقربى است برای رسیدن به آنچه تو می خواهی، این ماهِ شریف، معطوفی برای اندیشیدن در بزرگیت و لطف و اکرامت است. تو همواره رحمتت را به ما داده ای تا فضل و برکتت را شکر گذار و بر آن تکیه کنیم.

ای خزانه نیکی و مهربانی، ای باقی و مانی، براستی تکیه گاهی چون تو نمی توان یافت، بندگانت را از الطافت دریغ نکن که بدون وجودت، معنایی جزء پوچی و نیستی نخواهیم داد.

رمضان ماهِ ستایش، ماهِ بخشیدن ها و گذشت ها، ماهِ اخلاص و بندگی به پایان رسید، خوشا به حالِ انسان هایی که در این ایام توانستند به برکتِ این ماهِ آسمانی، وجودت را بیش از پیش احساس کنند.

بر خود واجب می دانم فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران اسلامی، خصوصاً مردم عزیز، شریف و ولایتمدار استان خوزستان و همه ی همکاران عزیز در شهرداری های استان و پرسنل زحمتکش سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض نمایم. از خداوند باریتعالی آرزوی سربلندی و تندرستی برای همگان مسئلت دارم.

رضا قزلباش
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*