کد خبر : 5680

تاریخ انتشار : ۱۵ , اسفند, ۱۴۰۰ :: ساعت ۹:۵۶

در جلسه هیات مدیره سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان عنوان شد: ابراز رضایت مندی از عملکرد سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان، جلسه هیات مدیره سازمان با حضور آقای خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیات مدیره سازمان، آقای فلسفی زاده مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، آقای یعقوب شلیش پور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان و دیگر اعضای هیات مدیره در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای شلیش پور با تشکر از ُحضور معاون عمرانی استاندار و اعضای هیات مدیره،گزارشی از فعالیت ها و اقدامات خود در سازمان ارائه داد.

همچنین مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری و سایر اعضای هیات مدیره با بیان نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت های اخیر سازمان، با توجه به برنامه ریزی صحیح و بوجود آمدن نگرش نوآورانه همراه با توسعه پایدار و با هدف افزایش توان مالی سازمان از معاونت عمرانی درخواست نمودند که نسبت به واگذاری پروژه های عمرانی دارای اعتبار شهرداریها، ساززمان ها و ادارات به این سازمان مساعدت نماید.

مهندس خانچی در این جلسه ضمن قدردانی از برنامه ها و اقدامات انجام شده و در دست اجرامدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان، این سازمان را بازوی توانمند شهرداریها و استانداری قلمداد نمود.

وی افزود: در دوره های گذشته متاسفانه نگاه مناسبی به این سازمان نبوده است ولی تغییرات مدیریتی و برنامه ریزی اعلام شده از سوی مدیریت سازمان نوید تحول و همگرایی مناسب با مجموعه شهرداریهای استان را می دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیات مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان با اشاره به اقدام اخیر سازمان درخصوص ثبت شرکت بیمه ای و برنامه ریزی برای انجام امور بیمه ای شهرداریها و دهیاریها و دیگر دستگاههای دولتی استان تصریح کرد: این کار اقدامی مثبت است که منافع طرفین را تامین خواهد کرد.

آقای خانچی همچنین در خصوص برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان شهرداریها گفت: آموزش یکی از خلاء های حوزه کاری شهرداریها،شوراها و دهیاری هاست و برنامه ریزی سازمان برای پر کردن این خلا جای تقدیر دارد.

وی تاکید کرد تقویم آموزشی برای سال آتی ۱۴۰۱ توسط سازمان تدوین و مدیران کل امور شهری و روستایی استانداری جهت اجرا آن را به زیر مجموعه خود ابلاغ نمایند.

 همچنین با اشاره به اهمیت شرکت های دانش بنیان و ضرورت ورود سازمان همیاری به این مهم تاکید نمودند که نسبت به  تعیین محلی مناسب برای شرکت های دانش بنیان در این جلسه اقدام شود. 

وی در پایان  درباره ضرورت برنامه ریزی جهت تولید و  تامین مبلمان شهری شوراها و دهیاری ها بیان کرد: از توانمندی بخش خصوصی در این زمینه استفاده شود و جهت چابک سازی سازمان در تمام بخش های ذکر شده معاونت عمرانی، مدیران ستادی و شهرداریها با سازمان همکاری و همراهی نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + چهارده =