کد خبر : 4204

تاریخ انتشار : ۲۶ , تیر, ۱۳۹۸ :: ساعت ۶:۴۹

تاکید استاندار خوزستان بر بهره برداری از بنای تاریخی دانشکده سه گوش اهواز

استاندار خوزستان در پاسخ به ابراز دغدغه مندی جمعی از اساتید دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه چمران در رابطه با وضعیت بنای تاریخی دانشکده سه گوش اهواز گفت: آنچه در رابطه به این بنای میراثی اولویت دارد موضوع بهره برداری از آن است و بحث مالکیت آن در وهله بعدی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی با معاون دانشگاه چمران و جمعی از اساتید دانشکده علوم انسانی و ادبیات این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست اساتید و اعضای هیات علمی این دانشکده به بیان دغدغه ها و خواسته های خود پرداختند.

مهمترین خواسته ای که در این نشست مطرح شد درخواست توجه بیشتر به بنای تاریخی دانشکده سه گوش اهواز بود و استاندار خوزستان در پاسخ به این دغدغه مندی اساتید دانشگاه چمران گفت: آنچه در رابطه به این بنای میراثی اولویت دارد موضوع بهره برداری از آن است و بحث مالکیت آن در وهله بعدی قرار دارد.

وی افزود: البته جا دارد با توجه به ارزش این بنای تاریخی در ابعاد مختلف دانشگاه شهید چمران اهواز هم در رابطه با ساماندهی وضعیت آن اهتمام بیشتری داشته باشد با این حال به سازمان برنامه ریزی استان برای تکمیل ساماندهی دانشکده سه گوش اهواز تاکید داشته ام و این موضوع در حال پیگیری و انجام است.

پس از این دیدار استاندار خوزستان همراه با معاون دانشگاه چمران از روند ساخت آمفی تئاتر داشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه چمران بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =