کد خبر : 5418

تاریخ انتشار : ۷ , دی, ۱۴۰۰ :: ساعت ۹:۱۲

جلسه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خوزستان با اعضای شورای شهر کوت عبدالله

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان، یعقوب شلیش پور در جلسه با اعضای شورای شهر کوت عبدالله با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های این سازمان اظهارکرد: اهداف و تلاش ما در راستای تعامل و همکاری و رفع مشکلات  شهرداریها می باشد.

وی افزود: ما با معرفی ظرفیت های سازمان می خواهیم یاری ر شهرداری ها باشیم تا سازمان به رسالت واقعی خود که همان همیاری شهرداریها است عمل کند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان با اشاره به مشکلات شهرداری کوت عبدالله تصریح کرد: کوت عبدالله جزئی از جغرافیای کلانشهر اهواز است و به دلیل نزدیکی تاثیر خود را بر این کلانشهر می گذارد به همین دلیل باید همگام با آن عمران شهر توسعه یابد.

شلیش پور بیان کرد: وقتی صحبت از استفاده از ظرفیت های سازمان همیاری شهرداریها به  میان می آید بحث رویکرد اقتصادی است که سازمان در بسیاری از حوزه های عملیاتی به صرفه جویی و صرفه اقتصادی کمک می کند.

وی با اشاره به فرسایش زمانی اجرای پروژه ها در شهرداریها عنوان کرد: یکی از عوامل زمانبر شدن اجرای پروژه ها پروسه اداری و اخذ مجوزهای مربوطه و پاسخگویی به دستگاهها نظارتی است، سازمان همیاری شهرداریها می تواند فرسایش زمانی اجرای پروژه ها را به حداقل برساند .

شلیش پور با تاکید بر آموزش کارکنان شهرداریها در همه زمینه ها گفت: سازمان ظرفیت زیادی در جهت آموزش کارکنان دارد، شهرداریها می توانند با استفاده از ظرفیت های آموزشی ما نیروهای خود را توانمند سازند.

در این جلسه تامین ماشین آلات حمل و نقل عمومی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرداری در دستور کار قرارگرفت.همچنین مقرر شد در زمینه جمع آوری فاضلاب های روباز سطح شهر با تامین دستگاههای نوین توسط سازمان همیاری شهرداریها اقداماتی در جهت زیباسازی شهر انجام شود.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 17 =