- سازمان همیاری شهرداریهای استان خوزستان - http://www.hamyarikhouz.ir -

نجار در تشریح اقدامات بیست و هفتمین بزرگداشت ارتحال حضرت امام(ره): جلسه با دستگاه های لشکری و کشوری به منظور ایجاد وحدت رویه و ارائه خدمت رسانی مناسب به زائران

۳۲۹۴_origرئیس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین اقدامات این سازمان به منظور برگزاری با شکوه مراسم بیست و هفتمین سالگرد بزرگداشت ارتحال حضرت امام(ره) را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ، اسماعیل نجار نماینده وزارت کشور در امر برگزاری مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: جلسات متعدی با معاونت های وزارت کشور،دبیران کارگروه های چهارده گانه مدیریت بحران کشور و نمایندگان دستگاههای اجرایی کشور به منظور هماهنگی و ایفای نقش موثر در مراسم بزرگداشت حضرت امام انجام شده است.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور تصریح کرد: دستورالعمل اجرایی ایستگاه های صلواتی به انضمام نقشه های جانمایی و نیز تشکیل جلسه با اعضای دستگاه های لشکری و کشوری به منظور ایجاد وحدت رویه در برپایی و ارائه خدمات به زائران از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه است.

نجار افزود: هماهنگی اقدامات دستگاههای اجرایی، برقراری امنیت ، فراهم کردن امکانات رفاهی، تأمین آب شرب، سرویس‌های بهداشتی از جمله اقداماتی است که اولویت اول مدیریت بحران در مراسم سالگرد ارتحال امام است که با توجه به تجارب گذشته و وجود زیر ساخت های مناسب بنحو شایسته ای انجام خواهد شد.

معاون وزیر کشور با اشاره به ارسال قرارداد بیمه حوادث و مسئولیت زائران به استانداران سراسر کشورگفت: توافق نهایی با معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در خصوص انتقال مهمانان خارجی از جمله تامین ۱۲ دستگاه اتوبوس جهت انتقال ۴۵۰ نفر از اساتید و طلاب غیر ایرانی صورت گرفته است.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور